Спортивні події

Спортивні змагання присвячені Дню сіл Голосків та Улянівка

З метою залучення дітей та дорослих до занять фізичною культурою та спортом, а також з метою розвитку та популяризації фізичної культури та спорту у Гуменецькій СТГ, дитячо-юнацькою спортивною школою «ЛІДЕР» під час святкування свята сіл Голосків та Улянівка 14 серпня 2021 року  були  організовані змагання  з різних видів спорту, а саме: бадмінтону, дартсу, пінг-понгу та тенісу настільного.

13:03:01 19.08.2021

Спортивні змагання присвячені Дню села Лисогірка

9 серпня 2021 року під час святкування Дня села Лисогірка дитячо-юнацькою спортивною школою "Лідер" відділу освіти, культури, спорту і туризму Гуменецької сільської ради з метою популяризації фізичної культури та спорту серед учнівської молоді були проведені спортивні змагання та конкурси.

21:13:54 12.08.2021

Спортивне життя за минулий тиждень

16:12:46 02.07.2021

Міжнародний Олімпійський день

23 червня 2021 року вихованці ДЮСШ "Лідер" відділення тенісу настільного долучилися до святкування Міжнародного Олімпійського дня, з нагоди якого було проведено ряд змагань.

11:51:29 24.06.2021

Товариська гра з міні-футболу

16 червня 2021 року, в рамках популяризації та розвитку фізичної культури і спорту в громаді, відбулась міні-футбольна зустріч між командами працівників Гуменецької сільської ради та молоддю села Гуменці.

07:49:22 21.06.2021

Спортивні заходи і змагання присвячені Дню села Цикова

Уже стало хорошою традицією під час свят сіл Гуменецької сільської територіальної громади проводити спортивні змагання. 12 червня День села відзначали у Цикові. Під час святкового концерту були проведені змагання з жіночого волейболу, бадмінтону, дартсу, а також інші цікаві спортивні конкурси та розваги.

10:48:01 20.06.2021