Виїзд мультидисциплінарної команди територіального центру в села Думанів, Дубинка та Колубаївці

Дата: 12.06.2017 08:34

01, 07 та 08 червня 2017 року згідно з планом роботи мультидисциплінарна команда КУ «Гуменецький ТЦСО» здійснила виїзд в села Думанів, Дубинка та Колубаївці.

В її складі працювали перукар відділення соціально-побутової допомоги – Л. Продан, машиніст із прання та ремонту спецодягу відділення соціально-побутової допомоги – О. Онуфрейко, швачка відділення соціально-побутової допомоги – С. Завадська,  робітник з комплексного обслуговування й ремонту будинків відділення соціально-побутової допомоги – А. Лівіцький, завідуючий господарством – А. Фролов.

В ході роботи було надано 746 соціальних послуг,  а саме:  жіночі стрижки, шпаклювання та фарбування стелі і стін, заміна розеток, вимикачів, косіння трави та прибирання прибудинкових територій.

Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису