Урок рідної мови с.Великозалісся

Дата: 22.02.2017 08:40

21-го лютого всі народи Землі відзначають Міжнародний день рідної мови.

За недовгий час свого існування воно вже стало традиційним, адже це один з тих днів, коли кожен має змогу відчути себе частиною свого великого народу.

В Україні цей день відзначається з 2002 року, коли з метою зміцнення державотворчої функції української мови, сприяння вільному розвитку і використанню інших мов національних меншин України Президент України підписав відповідне розпорядження про відзначення Міжнародного дня рідної мови. Адже рідна мова – це мова, що першою засвоюється дитиною і залишається зрозумілою на все життя. Рідною прийнято вважати мову нації, мову предків, яка пов’язує людину з її народом, з попередніми поколіннями, їхніми духовними надбаннями. З цієї нагоди в бібліотеці с. Великозалісся працівниками культури було проведено урок рідної мови «Плекатимеш мову – цвістимуть слова».