Стежинами весняного лісу

Дата: 13.05.2017 08:47

Фото без опису

Учні початкових класів відвідали ліс в період пробудження природи від зимового сну.

Метою цієї прогулянки було засвоєння знань з теми природознавства: «Як змінюються пори року», а також пізнання світу природи більш наочніше.

Весна – це період пробудження природи. Це пташині голоси, первоцвіти, буяння зелені тощо. Мандруючи стежинами весняного лісу школярі початкових класів спостерігали за живою казкою природи. Ось дивиться на нас голубоокий барвінок, підморгуючи. Граються у доганялки турботливі мурашки. Відкрив свою фабрику ткацтва павучок.

Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису

(ці фото знаходяться на ресурсі http://picua.org)