День пам’яті та примирення

Дата: 10.05.2017 09:21

8 травня 2017 року в с. Залісся Друге біля братської могили відбулась поминальна панахида над загиблими воїнами-визволителями у Другій світовій війні.

У сільському будинку культури вшанували пам’ять загиблих односельчан сіл Залісся Друге та Дубинки.

З привітальним словом до присутніх звернулася начальник відділу освіти, культури, спорту і туризму Гуменецької сільської ради Лілія Олексіївна Срібняк та староста сіл Залісся Друге та Дубинки Віталій Сьомко.

Героїчний подвиг, незламну мужність та тяжкі страждання українського народу висвітлили у віршах та піснях учасники заходу. Присутніх зворушили щирі привітання найменших жителів села.

По завершенні заходу відбулась церемонія покладання квітів та вінків до пам’ятників.

Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису