Свято 8 березня в с.Гуменці

Це свято жінки:
матері, коханої, дружини.

Низький уклін Вам до землі
від чоловіка, від дитини.
Хай світить сонце в вишині,
Пташки співають Вам пісні.
І дякувати богу, що є Ви
В нашому житті.

6 березня 2017 року в сільському Будинку культури села Гуменці відбулося свято весни, свято жінки.

Слова подяки йшли з вуст ведучих Костянтина Костюка та Анастасії Линюк до матерів, до сестер, до дружин, бабусь, до всіх присутніх жінок у залі.

Сільська рада привітала цінними подарунками  жінок: учасників бойових дій, вдів, інвалідів, матерів-героїнь, орденоносців та працівників ветеранів сільської ради.

Звучали музичні номери від вокальної групи  дітей «Юність», керівник Н.Фалендиш, народного вокального жіночого колективу «Подолянки», тріо Намок Наталії, Іванни Пазюк, Надії Слесар, дуети Іванни Пазюк,  та Роми Шлея, Олександри  Кобзар та Каріна Скрипнік солістів Віки Кузьміної, Валентини Зюбрицької, Наталії Намок, Крістіна Ткач, Іванна Пазюк, Аліна Чупрун, соло на барабані грав Богдан Посітко.

Свято завершилося на позитивній ноті. А глядачі отримали масу задоволень.

Більше фото з концерту тут