Мандрівка краєзнавчими стежками

Дата: 14.06.2017 11:11

13.06.2017 року завідуюча народним музеєм с. Нігин Слободян Н.П. спільно із вчительським колективом Нігинської ЗОШ, працівниками будинку культури, бібліотекарем с. Нігин провели мандрівку краєзнавчими стежками "Легенди товтрів-медоборів" для учнів школи та запрошених.

На даний захід були запрошені наукові співробітники національного парку "Подільські товтри", які розповіли учням про флору та фауну подільських товтр. Звучали перекази та відтворювались легенди про нігинсько-залучанські печери, про Кармелюкову гору, звучали козацькі пісні у виконанні учнів школи, а також вокального колективу "Заграва".

Глядачі були приємно враженні від усього побаченого. Інколи проживаючи у своєму селі не знаєш наскільки багатою є історія твого села.

Переглянути всі фото

Читати попередню новину: Першість ДЮСШ "Лідер" з міні-футболу серед дівчат