Чудо-кавун

Дата: 04.08.2017 11:50

3 серпня – Всесвітній день кавуна. Цей смугастий, солодкий смаколик не спроста має право на своє власне свято, адже він гарно тамує спрагу і смачний, і низькокалорійний.
(с.Гуменці, с.Нігин, с.Слобідка-Гуменецька)

Тому 3 серпня на годину цікавої інформації КЗ «Гуменецька публічна бібліотека» зібрала друзів, щоб поділитись цікавою інформацією та фактами про кавун.

Насолоджуючись корисною інформацією та соковитим, ароматним кавуном, цей короткий час перетворився дійсно в свято. Присутні довідались про всі властивості кавуна, про його батьківщину, про застосування його в традиційній китайській медицині.

І так, як кавун є невід’ємним атрибутом літніх вечірок та пікніків, гарну атмосферу сьогодні він задав у нашій бібліотеці, додав гарного настрою у спілкуванні.

3 серпня в Нігинському будинку культури було проведено інформаційно розважальну годину "Смугастий смаколик".

Діти довідались про користь кавуна, розгадували загадки, читали вірші і розповідали які можна прикраси виготовити із кавуна. Всі були задоволені поласувавши смачненьким і раділи початку кавунового сезону.

Солодке сонце в м’якоті дрімає…
Випльовуй кісточки, чи проковтни,
Були скибки – і раптом їх немає!
Десерт найкращий літом – Кавуни!!!

3 серпня у клубі с.Слобідка-Гуменецька відзначали Всесвітній день кавуна. Завідувач клуба Кодовбецька Я.Ю. та бібліотекар Сороката І.М. розповіли присутнім про вітамінні властивості кавуна, про види кавунів і про їх походження. Після чого усі дружно грали ігри, танцювали і смакували кавуном.

Пропонуємо переглянути новину від 04.08.2017 Благодійна акція «Готуємо дітей до школи»