Минуле та сьогодення с.Слобідка-Гуменецька

Дата: 16.06.2017 12:10

14 червня працівники культури с.Слобідка-Гуменецька здійснили екскурсію до витоків нашого села.

Зі спогадів нашої старожительки Дирди Емілії (1918 року народження), пані Расцишевська привезла селян на поселення, а на той час в селі проживали пани Бурденюк, Маньківський, Ясінський вони і купили в поміщиці цих селян для своїх угідь.

Ще згадують, про відому навкруги корчму, саме біля неї зупинялися на нічліг крамарі і купці, що їздили торгувати до міста та навколишніх сіл її рештки збереглися і до сьогодні.

Діти разом із завклубом та бібліотекарем обійшли корчму та побачили, що її розташування нагадує трикутник.

15 червня у клубі с.Слобідка-Гуменецька проведено День здоров’я під девізом "Ростемо дужими – до здоров’я не байдужими".

В ході заходу були проведені різноманітні естафети, ігри та конкурси. Діти отримали позитивний настрій і море емоцій.

Хто здоровий, той не плаче,
Жде його в житті удача,
Він уміє працювати,
Вчитись і відпочивати.