Свято 8 березня в с.Голосків

Дата: 09.03.2017 12:17

5 Березня 2017 року в с.Голосків  проведено свято до Міжнародного жіночого дня 8-го Березня.

Без сонця не цвістимуть квіти,
Без любові немає щастя,
Без жінки немає любові,
Без матері немає ні поета, ні героя.
Всі побажання, музика й пісні,
Весняний настрій ми даруємо тобі.

З привітними словами до усіх жінок звернулася староста села Євгена Іванівна Мандзюк та депутат Антоніна Іванівна Бедик. Для жінок звучали найщиріші привітання, Матері-Героїні отримали подарунки від Гуменецької громади.

У концертній програмі були представлені номери спрямовані в сценічно-гумористичному, вокальному, хореографічному та акапельному жанрах.

Глядачі тепло зустрічали кожного, хто на сцені дарував свою творчість і талант.

У всіх піснях, поезіях і заклинаннях бачимо жінку на зорях – вранішній і вечірній. І саме вона стала зорею – незгасною і немеркнучою у пам’яті. Недарма ж найсвятіші на землі слова мають жіночій рід – Земля, Вітчизна, Матір, а ще Віра, Надія і Любов!

На завершення концерту усім жінкам дарували квіти.

Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису

Більше фото з концерту тут