Україна на шляху до Європи

Дата: 15.05.2017 12:36

3 події: с. Великозалісся, Вербецька ЗОШ І-ІІ ступенів, с.Нігин

1) В СБК с. Великозалісся відбувся флеш-моб: «Україна на шляху до Європи»,

який в черговий раз нагадав, що Європа починається не за кордоном України, а вона починається у серці кожного українця.

2) 12 травня у Вербецькій ЗОШ І-ІІ ступенів відбулися заходи, присвячені дню Європи.
Кожний клас провів виховний захід із своїми учнями.
Була проведена бесіда у 1-2 класах: «Що таке Європейський союз?»
Діти дізналися про країни, що входять до ЄС, усвідомили поняття таких визначень:
  -    що таке Європейський Союз;
-    які країни ввійшли в ЄС;
-    які мови є державними мовами ЄС;
-    яку валюту використовує ЄС.
У 3-4 класах відбувся урок – подорож «Місто Рахів (Закарпатська область) – центр Європи, територія України». Учні ознайомилися з історією європейських держав, взаємовідносинами Євросоюзу та України.
Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису
У 6 класі проведена виховна година на тему: «Україна в вишиванці – держава європейська!» Метою заходу було розвивати громадянську позицію, причетність до європейських цінностей та європейського громадянства, формувати усвідомлення власної долі й значення в житті суспільства, розширювати знання учнів про європейський союз.
Фото без опису Фото без опису Фото без опису

Бесіда у 9 класі на тему: «Толерантність – головна риса європейської спільноти».

Мета: розкрити поняття «толерантність», привернути увагу до таких європейських цінностей, як свобода, демократія, рівність, людська гідність та права людини; розвивати адекватну самооцінку, сприяти формуванню ціннісних установок; вчити встановлювати стосунки на доброзичливій основі; виховувати чуйність, взаємоповагу, людяність, терпимість і небайдужість.

3) Інформаційно-ігрова година в с. Нігин

17.05.2017 працівники будинку культури та завідуюча бібліотекою села Нігин провели інформаційно-ігрову годину "Під стягом Євросоюзу" для учнів 6-7 класів Нігинської ЗОШ I-III ступенів, присвячена Дню Європи в Україні.

Фото без опису Фото без опису Фото без опису