Патріотична година-реквієм (с-ще Сахкамінь)

Дата: 22.02.2017 12:39

Стояв Майдан братів – плече в плече
І разом з ним ридала Україна.
Нехай же вам, герої, віддає
Святий Петро ключі від того раю,
Де убієнний Ангелом стає,
Бо він Герой.
ГЕРОЇ НЕ ВМИРАЮТЬ!

Такими словами розпочалась патріотична година-реквієм, проведена 22 лютого 2017 року бібліотекою селища Сахкамінь (завідувач Ткач В.І.), спільно із клубом (завідувач Волинець Н.М.) та місцевою школою (організатор позакласної роботи Вірстюк Л.М.) в приміщенні школи.

Вшанування пам’яті героїв Небесної сотні, виховання почуття патріотизму та усвідомлення національності, шанобливе ставлення до воїнів, загиблих у боротьбі за свободу і цілісність України, бажання стати гідним громадянином своєї країни – така мета проведення цього заходу.

В урочистостях взяли участь староста селища Ляховецький В.А., директор школи Сосула В.С., вчителі та учні школи.

Валентина Ткач