Свято 8 березня в с.Слобідка-Гуменецька

Дата: 08.03.2017 12:41

Від тебе все…
І хліб, і весен перший цвіт,
І срібний обрій, і криниця чиста,
І серця жар, і мрій стійких потік,
І за селом стежина серед жита.

Від тебе все:
Любов і радість визнання,
І пристрасть ласк, і щедрість долі.
На тебе я рівняюся щодня.
Радію і милуюся тобою.

Мама… Це перше слово, яке з радістю і усмішкою вимовляє дитина. Мама – які надлюдські глибини скарбів містить воно. З мами розпочинається наше пізнання краси і мови. У кожної людини стоїть вона початком життєвого шляху, початком доброти.

6 березня у Слобідо-Гуменецькому клубі відбувся святковий концерт до дня 8 березня. Ведучі Артем Марценюк і Ольга Поліщук розповіли всім присутнім про історію цього свята. Аня Шимкова, Катя Варик, Ілона Руденко порадували піснями про матерів, бабусь. Хорошого настрою додав танцювальний ансамбль «Гілея» з танцем «Квіти України». Веселу байку Павла Глазового зачитав Андрій Пуравець.

З привітальним словом виступила староста села Блажко Ю.Й. і разом із працівниками культури вручили подарунки жінкам-інвалідам, жінкам-орденоносцям, матерям-героїням, і найстаршій жительці села.

Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису

Більше фото зі свята тут