Прес-тур „Кращі практики місцевого самоврядування”

Дата: 08.06.2017 13:26

07 червня 2017 року на базі Гуменецької сільської об’єднаної територіальної громади проходив прес-тур „Кращі практики місцевого самоврядування”, який організовувався Програмою Ради Європи „Децентралізація і територіальна консолідація в Україні” у співпраці з Інститутом громадянського суспільства, Хмельницькою обласною радою та Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України.

До складу делегації увійшли:

голова Хмельницької обласної ради Михайло Загородний, заступник керуючого справами виконавчого апарату Хмельницької обласної ради Наталія Русецька, радник голови Хмельницької обласної ради з питань децентралізації та місцевого розвитку, директор Хмельницького підрозділу установи Центр розвитку місцевого самоврядування (про досягнення в області) Сергій Яцковський, експерт Програми Ради Європи „Децентралізація і територіальна консолідація в Україні” Ігор Абрам’юк та представники засобів масової інформації з усіх куточків нашої держави.

Члени делегації відвідали: Гуменецький НВК „ЗОШ І-ІІІ ступенів, гімназія”, Гуменецький дошкільний навчальний заклад „Дивограй”, адміністративне приміщення сільської ради, Гуменецьку амбулаторію загальної практики сімейної медицини, стадіон з твердим штучним покриттям, Гуменецький сільський будинок культури.

Переглянути всі фото з прес-туру