На крилах талантів

Дата: 17.05.2017 14:53

Під таким гаслом 15 травня 2017 року в Будинку культури с. Гуменці відбувся обласний огляд-конкурс колективів художньої самодіяльності та виставки декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів Гуменецької сільської ради.

На заході були присутні голова Гуменецької сільської ради Інна Абдулкадирова, секретар Гуменецької сільської ради Ліна Слободян, начальник відділу освіти, культури, спорту і туризму Гуменецької сільської ради Лілія Срібняк, заступник директора з навчальної роботи Хмельницького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді Наталя Жолобок, методист навчально-методичного відділу художньо-естетичного виховання школярів Хмельницького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді Віта Барабаш, методист навчально-методичного відділу художньо-естетичного виховання школярів Хмельницького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді Оксана Митко, завідувач навчально-методичного відділу художньо-естетичного виховання школярів Хмельницького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді Інна Стельмах.

Перед початком концерту відбулася презентація виставки декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва та 4 майстер-класи керівників гуртків та вихованців Центру дитячої та юнацької творчості Гуменецької сільської ради.

Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису

У концертній програмі взяли участь понад 150 учасників. Були представлені номери вокального, хореографічного, інструментального, літературно-мистецького жанрів.

Найяскравішими були виступи солістів Середюк Діани, учениці 8 класу Голосківської ЗОШ І-ІІІ ст. з піснею «Калина-малина», Ванюшкіна Еріка, учня 3 класу Сахкамінської ЗОШ І-ІІ ст. з піснею «Василина», Романюк Дарини та Козловської Соломії, учениць Сахкамінської ЗОШ І-ІІ ст. з піснею «Калинонька», Давидової Наталії, учениці 7 класу Вербецької ЗОШ І-ІІ ст. (пісня «Running»), Онуфрейко Ірини, учениці 8 класу Залісько-2 НВК (пісня «Перше почуття»).

Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису

Фото без опису Змусив глядачів сміятися виступ Герука Андрія, учня 5 класу Голосківської ЗОШ І-ІІІ ст. з гуморескою «Коли як».
Фото без опису Надзвичайно приємне враження справили виступи ансамбля ложкарів та народних інструментів «Вербівчани» Вербецької ЗОШ І-ІІ ст. («Віночок народних мелодій»).

Після закінчення концертної програми до учасників дійства та всіх присутніх звернулись начальник відділу освіти, КСіТ Гуменецької сільської ради Лілія Срібняк та Заслужений працівник освіти України, заступник директора з навчальної роботи Хмельницького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді Наталія Жолобок, висловивши щиру вдячність за масштабне, яскраве та сповнене позитивних емоцій дійство.

Переглянути всі фото з конкурсу