Шевченко вічний, як народ!

Дата: 10.03.2017 15:11

9 березня 2017 року у бібліотеці села Голосків проведено поетичний захід „Шевченко вічний, як народ!” присвячений поезії видатного письменника Тараса Григоровича Шевченка.

Тарас Шевченко – геній, мислитель, пророк. Людина незвичайної долі і незвичайного таланту, що здобула світову славу. Увібравши в себе душу народу, він підніс його духовну велич і красу на найвищу височінь, чим збагатив увесь світ. Тарас Шевченко звеличив Україну, звеличив весь український народ.

Присутні заходу доторкнулися серцем Шевченківських творів, ознайомилися з творчістю Великого Кобзаря, продемонстровані книги Т.Г. Шевченка. Під ліричну музику присутні читали вірші поета. Серед його видатних творів прозвучали такі як "Тече вода з під явора", "Думи мої думи", "Катерина", "Мені тринадцятий минало", "Сон", "Наймичка", "Лілея" пісня "Реве та стогне Дніпр широкий".

Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису