Свято меду

Він переробиться,
І медом до дому
До нас заявиться.

Такими словами 6 серпня у клубі с. Слобідка-Гуменецька розпочалося свято меду. Ведуча Кодовбецька Я.Ю. розповіла присутнім про властивості меду, коли і як слід його найкраще вживати. Діти у ролях бджілок танцювали, розповідали вірші. Олександра Боднар порадувала усіх танцем "Квітка". Приємною несподіванкою для гостей була поява Маші і Міші, які провели цікаві конкурси, як для дорослих так і для малечі. На свято був запрошений головний пасічник села Корба Василь Олексійович, який у свою чергу показав знаряддя праці, які він використовує при медозборі (медогін, димар, рамка). Щодо самої продукції, то вона була дуже різноманітною. Василь Олексійович пригощав гостей різноманітними видами меду – з акації, ріпаку, гречки.

Староста села Блажко Ю.Й. привітала усіх католиків з Медовим Спасом. Загалом, свято вдалося. Гості та учасники заходу були в піднесеному настрої.

Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису

Пропонуємо переглянути новину від 07.08.2017: П'ятий тур чемпіонату Гуменецької ОТГ