Виїзд мультидисциплінарної команди в с. Колубаївці та с. Абрикосівка

Дата: 11.05.2017 16:05

04-05 травня 2017 року згідно з планом роботи мультидисциплінарна команда комунальної установи «Гуменецький територіальний центр соціалного обслуговування (надання соціальних послуг)» здійснила виїзд в села Колубаївці та Абрикосівка.

В її складі працювали директор О.Шевчук, завідувач відділення соціальної допомоги вдома А.Євстафієва-Худик, перукар відділення соціально-побутової допомоги Л. Продан, машиніст із прання та ремонту спецодягу відділення соціально-побутової допомоги О.Онуфрейко, робітник з комплексного обслуговування й ремонту будинків відділення соціально-побутової допомоги А.Лівіцький та завідуючий господарством А.Фролов.

Метою, яку ставили перед собою учасники мультидисциплінарної бригади, було здійснення перевірки роботи соціальних робітників відділення соціальної допомоги вдома сіл Колубаївці та Абрикосівка.

В ході роботи здійснено перевірку 22 одиноких громадян із числа підопічних відділення соціальної допомоги вдома. Особам пенсійного віку були надані послуги перукаря, ремонту будинку, побілка стелі та стін, ремонт та прання одягу. Відгуки підопічних щодо якості надання соціальних послуг хороші та позитивні.

Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису