У світі каталогів і картотек

Дата: 06.04.2017 16:12

Жодна людина в світі не може прочитати всі книги, що видаються. Та в цьому, мабуть, і нема потреби.

Вміти читати – справжнє мистецтво, якому можна і необхідно вчитися. Кожна бібліотека відкриває читачам свої скарби за допомогою каталогів і картотек.

Ось і сьогодні, 6 квітня, до Гуменецької Публічної бібліотеки завітали учні десятого класу Гуменецького НВК та гімназії. Бібліотечний урок «У світі каталогів і картотек» провели бібліотекар Кісляк Леся Володимирівна та вчитель української мови та літератури Тхоржевська Таїса Петрівна, які розповіли про каталоги та картотеки, познайомили із каталожною карткою, роздільником. Ознайомили присутніх з відділами за якими розміщені книги у фонді.
Завдяки цьому уроку учні набули практичних навичок у користуванні систематичним та алфавітним каталогами і картотеками статей та навчилися знаходити потрібну книгу у фонді.