Романтичне шоу «Стріли Амура» (селище Сахкамінь)

Дата: 16.02.2017 16:22

Звучить повільна урочиста музика. З`являються дівчата в білих туніках. У кожної в руці запалена свічка. Вони танцюють. Мелодія повільно стихає. Дівчата викладають із запалених свічок серце.

На сцену виходить святий Валентин. У руці він тримає велике серце.

Так почалось свято закоханих. Звучала розповідь про святого Валентина, пісні та вірші про кохання.

Проводилось наше «Романтичне шоу» в приміщенні місцевої школи. З великим задоволенням і навіть азартом школярі приймали участь в іграх та розвагах-шукали другу половину сердечка, придумували тлумачення, що таке любов та визначали найромантичніше пару.

Ніхто не залишився без нагороди. Завідувач клубу вручила подарунки учасникам свята та переможцям конкурсів.

А найголовніше, що ми хотіли донести глядачам:

«Найбільше щастя, яке дано людині – ЛЮБОВ»

Свято підготували та провели:
Завідувач клубу Ніна Волинець,
Завідувач бібліотекою Валентина Ткач,
Педагог-організотор ЗОШ Людмила Вірстюк.

Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису