День пам'яті та примирення

Дата: 10.05.2017 16:59

8 травня 2017 року в селі Абрикосівка відбулося вшанування полеглих односельчан у Другій світовій війні.

Пройшла поминальна панахида. Присутні поклали квіти до обеліска Слави та вшанували полеглих воїнів хвилиною мовчання. Відбувся мітинг-реквієм „Великий подвиг нашого народу”.

8 травня 2017 року в селі Корчівка відбулося покладання квітів до пам’ятника на честь односельчан, що полягли на фронтах Другої світової війни. Присутні вшанували полеглих хвилиною мовчання. Школярі присвятили воїнам-героям вірші та пісні.

Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису