1 листопада в клубі с. Слобідка-Гуменецька відбувся виїзний семінар

Дата: 03.11.2016 17:08

Фото без опису

1 листопада в клубі с. Слобідка-Гуменецька відбувся виїзний семінар, до якого були залучені працівники культури усіх сіл Гуменецької об'єднаної територіальної громади.

Фото без опису Фото без опису Фото без опису

Під час семінару проведено майстер-клас жителькою села Слобідка-Гуменецька Аллою Зюбрицькою на тему "Умілі ручки".

Фото без опису

Також із матеріалом під назвою "Видовищні форми дозвілля, а саме концерти" виступила методист культурного центру Гуменецької сільської ради Тетяна Антонівна Богданова.

Фото без опису Керівник культурного центру Руслана Олексіївна Онуфрієва висловила слова подяки за плідну організаторську підготовку завідуючій клуба Кодовбецькій Я.Ю. і бібліотекарю Чемишок Д.В.
Фото без опису Із заключними словами виступила староста села Блажко Ю.Й.

Переглянути усі фото