На захисті рідної землі (зустріч з воїнами АТО)

Дата: 26.09.2016 17:11

Фото без опису 23 вересня в клубі селища Сахкамінь було проведено зустріч з воїнами АТО.

У виконанні учасників художньої самодіяльності прозвучали пісні та вірші присвячені військовим української армії та рідній землі.

Привітати героїв прийшли також найменші жителі селища - вихованці дитячого садка «Малятко»

Зі словами подяки та глибокої поваги звернувся до героїв АТО староста.

Учні Сахкамінської ЗОШ вручили героям квіти, малюнки та обереги. Діти задавали військовим багато запитань і жодне запитання не залишилось без відповіді.

Демонстрували відеоролики про війскових 308-го Окремого Інженерно-Технічного Батальйону.

Зал був повністю заповнений жителями селища та навколишніх сіл. Гучними оплескми, зі сльозами на очах вітали героїв.

Підготували масовий захід:

завідуюча клубом Ніна Волинець