Екскурсія до Гуменецької Публічної бібліотеки в музей "Історія села Гуменці"

Дата: 19.02.2017 17:21

Моє рідне село – світ дитинства чарівний,
Де тополі до неба, де безкрая ріка.
Кожен спогад про тебе такий неймовірний,
Кожна думка про тебе солодка й гірка.

17 лютого на екскурсію в музей «Історія села» Гуменецької Публічної бібліотеки завітали учні 6 класу (2-Г) Гуменецького НВК та гімназії з учителем історії Бзинко Тамарою Миронівною. Присутні ознайомилися з історією села, спогадами односельчан, які пережили Голодомор 1932 -1933 років, які пройшли Другу світову війну, та з видатними постатями села.

Також, до їхньої уваги була представлена виставка «Земля, що зветься рідним краєм» – на якій розміщені книги письменників Хмельниччини та цікава інформація про рідний край.

Особливу увагу діти звернули на куточок де відтворено інтер’єр традиційної української хати. Тут представлені стіл, мисник, піч, лава, колиска. Зібрані старовинні предмети побуту, старовинні речі – одяг ( чоловічі та жіночі вишиванки, хустки), знаряддя праці (прялка, масниця, ночви, рубель), предмети домашнього вжитку (лопата для печі, глиняний посуд, качалка, макітра та макогін, дерев’яні ложки). На лаві розміщена тематична поличка «За народним звичаєм» яка висвітлює традиції та звичаї українського народу.

Кісляк Леся Володимирівна,
бібліотекар Гуменецької Публічної бібліотеки.

Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису