День пам’яті та примирення

Дата: 09.05.2017 17:53

8 травня у селі Лисогірка відбувся захід приурочений Дню пам’яті та примирення і Дню перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

У капличці, відбулась поминальна панихида за всіх загиблих у Другій світовій війні. На заході були присутні учасники бойових дій на сході України та учасники війни в Афганістані яких привітали квітами та музичним номером вихованці дитячого садочка «Перлинка» с.Лисогірка. З привітальним словом до присутніх звернувся староста села Ціхоцький Анатолій Омелянович та депутат сільської ради Папіровський Олександр Іванович. Усіх присутніх музичними номерами вітали учасники художньої самодіяльності.

Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису