Свято села Лисогірка

Дата: 15.08.2017 18:23

Тут недалеко біля міста, де річка Мукша протіка,
Село красиве Лисогірка, в долині тихій розцвіта.

Неподалік тут гори Медобори, що захищають від вітрів,
Стоїть село в зеленім морі городів, квітів і садів.

Тут все знайоме нам до болю – криниця, річка, хата й сад,
Що залишили за собою, батьки багато літ назад.

9 серпня відбулось свято села Лисогірка – "святого Пантелеймона Цілителя", а також урочисте відкриття нового клубу.

О 12-00 у капличці святого Пантелеймона відбулось богослужіння, після чого отець Олександр освятив новий клуб і подарував ікону святого.

О 16-00 була урочисто перерізана стрічка і відбувся святковий концерт. Багато слів вдячності звучало на адресу сільського голови – Абдулкадирової Інни Григорівни, адже всі жителі села чекали на новий клуб. Інна Григорівна, в свою чергу, привітала присутніх зі святом та вручила подарунки усім жителям села.

З привітаннями до жителів села також звернулись: староста села – Ціхоцький Анатолій Омелянович, який став першим старостою, що отримав грамоту від сільського голови; начальник відділу освіти, культури, спорту і туризму – Срібняк Лілія Олексіївна; головний агроном СТзОВ "Гуменецьке" – Улрік Пуансо.

Концерт закінчився дискотекою та святковим салютом.

Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису

Пропонуємо переглянути новину від 15.08.2017: Перший спас – Медовий