Інформаційна година до Дня Європи в Україні

Дата: 14.05.2017 21:21

Фото без опису

13 травня у клубі с. Слобідка-Гуменецька відбулася інформаційна година, присвячена Дню Європи в Україні, яку проводила бібліотекар Сороката І.М.

Наша країна прагне стати повноцінною європейською державою і увійти до Європейського Союзу. Поки цього не сталось, але усі сподіваються, що найближчим часом ми все ж таки приєднаємося до цієї спільноти.

День Європи святкується у сіх великих та маленьких містах. Повсюди відбуваються святкові концерти, вистави, приходять іноземці з усіх європейських спільнот, що знаходяться на території України і розповідають українцям про життя у Європі, про культури інших держав, про історію цих держав.

Отже, і у клубі с. Слобідка-Гуменецька відбувся круглий стіл по обговоренню цього питання.