Вітання ансамблю "Вербівчани" з перемогою

Дата: 30.03.2017 23:05

У Вербецькому сільському клубі 28 березня відбулось вшанування ансамблю ложкарів та народних інструментів «Вербівчани», які здобули перемогу на Всеукраїнському фестивалі-конкурсі «Сяйво ПервоЦвітів» в місті Києві.

Голова громади Абдулкадирова Інна Григорівна від усієї душі та щедро привітала всіх учасників та керівника Вапничного Миколу грамотами та грошовою винагородою.

З гарними вітальними словами, щирими побажаннями звернулись начальник відділу освіти, культури, спорту і туризму Лілія Срібняк, заступник начальника відділу освіти, культури, спорту і туризму Руслана Онуфрієва. Не залишились в осторонні батьки учасників ансамблю ложкарів, в знак поваги і вдячності привітали голову і керівника ансамблю букетами квітів.

А колектив ансамблю подарував всім присутнім в залі віночок народних танцювальних мелодій.

Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису