Свято села Малозалісся

Скільки епох над ним пролетіло, скільки сторіч, а наше Малозалісся все квітне синім барвінком неба, золотіє високим сонцем. Мале Залісся – це колиска любові усіх залісян, які зі всіх сторін спішать завжди до свого рідного батьківського порогу, бо тільки на рідній землі по справжньому пахне м’ята біля хати, по щирому величається жовтоокий соняшник.

12:32 22.06.2016

керівник Агенції регіонального розвитку Хмельницької області звернувся до народних депутатів (+відео)

Якнайшвидше прийняти зміни до Бюджетного кодексу України, які дозволять залишати в бюджетах об’єднаних територіальних громад (ОТГ) адміністративний збір за державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців.

11:17 22.06.2016

порядок створення ОСББ

Відповідно до прикінцевих та перехідних положень ЗУ „Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку” у разі якщо до 01.07.2016 р. співвласники багатоквартирного будинку, в якому не створено об’єднання співвласників, не приймуть рішення про форму управління багатоквартирним будинком, то управління таким будинком здійснюватиметься управителем, який призначатиметься на конкурсних засадах виконавчим органом місцевої ради, на території якої розташований багатоквартирний будинок.

13:42 15.06.2016

Звітують керівники навчальних закладів громади

На виконання наказу Міністерства освіти і науки України від 28.01.2005 №55  «Про запровадження звітування керівників дошкільних, загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладів»,

12:31 15.06.2016

«Село моє, краплиночка на карті»

Одним з найкращих сіл на Поділлі, і не тільки, є наше село Гуменці. Село, оспіване поетами і піснярами, з неповторним подільським пейзажем, воно пишається садами і квітами, звеличується дорідними хлібами.

12:01 10.06.2016

Випуск у Великозаліському ДНЗ «Лелеченька»

До святкової зали під гучні оплески, урочисто і схвильовано поспішали шість випускників. Їх зустрічали минулорічні випускники садочка, батьки та рідні. Свято було наповнене радістю та щирими дитячими посмішками, прощальними піснями та веселими таночками.

09:51 09.06.2016

УВАГА! Обприскування озимої пшениці у с.Вербка

З 07.06.2016 по 09.06.2016 ТОВ СП "Нібулон" філія "Кам’янець-Подільська" буде проводитися обприскування озимої пшениці у с.Вербка загальною площею 757 га. При обробітку буде застосовано бакову суміш (інсектицид Нокаут, фунгіцид)

10:03 07.06.2016

Літо-2016

Літо – найкраща пора року для дітей, воно дає можливість звільнитись від уроків, вдосталь спілкуватися з друзями.

16:30 06.06.2016

День відкритих дверей у Гуменецькому НВК

Школа  – це світ, у якому  кожна дитина хоче відчувати комфорт,  впевненість, захищеність, де вчитель – однодумець, порадник,  друг, відкривач дитячих талантів, а класні кімнати дихають свіжістю та створюють затишну атмосферу, спонукають до навчання та підкорення нових вершин знань. Школа  - це місце перехрещення інтересів учнів, батьків, вчителів.

15:12 03.06.2016

Соціальне співробітництво

3 червня 2016 року на базі управління Пенсійного фонду України в м.Кам'янці-Подільському Хмельницької області проведено виїзне засідання правління Пенсійного фонду України.

13:23 03.06.2016