IV етап обласних змагань «Шкільні ігри» з Cool Games, бадмінтону та дартсу

13 травня у Гуменецькому ліцеї відбувся IV обласний етап змагань Шкільні ігри серед учнів 3-4 та 5-6 класів закладів загальної середньої освіти в рамках загальнонаціонального проекту «Пліч-о-пліч зі спортом».

12:41 14.05.2024

Фестиваль футболу серед дівчат

10 травня 2024 року у селі Гуменці відбувся футбольний фестиваль серед дівчат «Граймо разом з ДЮСШ «Лідер» та ФК «Епіцентр». У спортивно-масовому заході взяли участь по дві команди «Епіцентр» ДЮСШ «Лідер» Гуменецької ТГ та ДЮСШ №1 м. Хмельницький. Загалом 38 дівчат було залучено до футбольного свята.

12:33 14.05.2024

Шкільні ігри «Пліч-о-пліч зі спортом» з тенісу настільного

10 травня у місті Хмельницький відбувся IV етап змагань з тенісу настільного Шкільних ігор серед учнів та учениць 7-9 класів закладів загальної середньої освіти в рамках загальнонаціонального проекту «Пліч-о-пліч зі спортом».

10:51 14.05.2024

Обробка полів

Агропідприємством СТзОВ ВФ ГУМЕНЕЦЬКЕ буде проведено обробку посівів ріпаку із застосуванням пестицидів та агрохімікатів на полях, що межують з населеними пунктами: с. Малозалісся

10:14 14.05.2024

Інформує Пенсійний фонд України

••• Виплата пенсій пенсіонерам-ВПО, які не пройшли ідентифікацію, відновлюється після її проходження ••• Коли пенсіонер зможе отримати частину пенсії, що надійшла на його ім’я як благодійна пожертва? ••• Отримую пенсію по втраті годувальника на неповнолітню дитину. Чи буде продовжуватися виплата пенсії дитині, якщо її всиновить вітчим? ••• Працюю вчителем, чи можу я оформити лікарняний для догляду за хворою мамою? ••• У зв’язку із завершенням опалювального сезону змінився розмір житлової субсидії за квітень ••• Я сезонно (з жовтня по квітень) працюю кочегаром у котельні за мінімальну зарплату. Чи маю я право на призначення субсидії?

12:14 10.05.2024

12 травня – Міжнародний день здоров’я рослин

Щоб привернути увагу суспільства до важливості рослинного світу в екосистемі планети, Організацією Об’єднаних Націй оголошено 12 травня – Міжнародним днем здоров’я рослин.

13:01 09.05.2024

Віртуальна виставка «Ukraine Online Expo in Jordan 2024»

Посольство України в Йорданському Хашимітському Королівстві (далі – Посольство) у співпраці з українськими розробниками платформи atexpo.online у період з 15 липня по 15 жовтня 2024 року безкоштовно організовують проведення віртуальної виставки «Ukraine Online Expo in Jordan 2024» (https://atexpo.online/64/UkraineOnlineExpoinJordan/) для представлення експортного потенціалу українських компаній, зацікавлених у виході на ринок Йорданії.

17:19 08.05.2024